Konsolidace, sjednotí vaše splátky do jediné

Velmi často se rodinám stává, že splácejí více půjček nebo úvěrů najednou. Splátky nemusejí být vysoké, nicméně každá tisícovka se v rodině počítá a pokud se násobí 3 nebo 4 půjčkami, výsledná částka je opravdu vysoká. V těchto případech je finanční situace těchto rodin poměrně špatná, protože jim nezbývají finance na to, aby mohli například šetřit. Jak snížit splátky, a přitom splácet všechny půjčky? Rada zní, konsolidace!

konsolidace

Půjčit si můžete téměř na vše, a to je chyba

Půjčovat si je dnes v oblibě téměř na všechno na co si jen dokážete vzpomenout. To zní jako velice pozitivní informace, pravdou ovšem je opak. Mělo by to znít spíš, dnes si bohužel můžete půjčit téměř úplně na každou blbost, která vás napadne.

pujcka_na_vyplaceni_exekuce

 

Síla sjednocených úvěrů

V pospolitosti je síla. Ve dvouch a více se to lépe táhne. Tyto různé příměry lze opakovat do nekonečna budou platit i třeba v takovém oboru bankovnictví. Pokud totiž splácíte několik půjček naráz, dost možná z toho zešílíte, či uděláte nějakou chybu během procesů odesílání plateb.

 

 

Nebezpečí exekucí není srandou

Minulý týden byl tragickým ukazatelem toho, jaký problém jsou v dnešní době různé exekuce a především exekutoři jako tací. V jednom složitém případě člověk zadlužený byl soudem poslán do vězení kvůli nešťastné události kdy vystřelil na tyto exekutory, protože se k němu dobývali a on se domníval, že jde o zloděje.