Sloupky s pásem a jejich využití

Sloupky s pásem jsou elegantní řešení v místech, kde je třeba usměrnit provoz či zamezení průchodu pěšími a zároveň je kladen důraz na jejich vzhled. Jejich využití je vhodné pro letiště, bary, restaurace, ale i kina, divadla nebo v bankách a na festivalech.

 

Sloupky s pásem a jejich výhody


Kromě toho, že se používají tyto sloupky pro fronty mimo vaši firmu, často najdete překážky, které se používají při velkých shlucích lidí nebo ve VIP oblastech. Skvělým příkladem toho je použití v uměleckých galeriích a muzeích, aby se lidé nedostali příliš blízko k exponátům.


Zahrazovací sloupky s pásem mají celou řadu výhod. První a nejdůležitější je jejich snadná instalace, dále je to vysoká stabilita. Samonavíjecí pás si můžete nechat potisknout svým logem či reklamními prvky. Pokud se nepoužívají, jsou přenosné a zabírají malou plochu, takže je lze snadno uložit.


Zahrazovací sloupky s pásem jsou určeny pro interiér nebo je možné zvolit si sloupky s pásem pro exteriér. Vždy je potřeba je používat podle doporučení výrobce. Sloupky s pásem pro interiér umístěné venku mohou začít rezivět, budou méně stabilní ve větru, apod. Jako alternativu k použití ve frontě pro chodce máme k dispozici možnosti zdravotních a bezpečnostních překážek, které zajišťují pohodu vašich zaměstnanců a zákazníků. Často je můžete vidět ve skladech a při čištění místností. Nabízíme také řadu robustních zatahovacích zábran průmyslového stylu, které jsou určeny pouze pro venkovní použití. Tyto speciální venkovní bariéry jsou vyrobeny z odolných materiálů a mají tendenci mít těžší základny. Pro ještě větší viditelnost jsou vhodné dvojité pásové zábrany a široké pásové zábrany.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit