Pokladní systémy pro malé živnostníky

Každý ať chtěl nebo nechtěl tak se setkal s bičem na živnostníky s názvem EET. Jen co to vlastně je? Je to elektronická evidence tržeb, která spočívá v evidování každé platby za kterou obdrží zákazník účtenku s unikátním kódem. Princip je takový, že pokladna, která vám vytiskne účtenku, zároveň odešle datovou zprávu na server Finanční správy, kde budou informace uloženy a zpětně k obchodníkovi odeslán unikátní kód, který se vytiskne právě na vaši účtenku.

eet pro malé živnostníky pokladny

Tak a nyní se podívejme na stranu maloobchodu, tedy eet pro malé živnostníky pokladny. Představit si můžeme maloobchod, tedy potraviny, vinotéky, elektra, hobby markety, prodejny s textilem nebo s obuví.
Pokladní a skladový systém umí velmi pomoct například s rychloobrátkovým zbožím, které podléhá rychle zkáze, takže lze měnit ceny artiklů, těsně před dobou spotřeby, dovede dohledat jednotlivé šarže vín, v případě velkoobchodu vytěžit vozidla, která zavážejí vaše prodejny, eviduje prodeje zboží realizované splátkovým prodejem, rozlišuje zásoby zboží dle barvy, velikosti a toto byl jen krátký výčet všech funkcí, které pomohou malému živnostníkovi při jeho podnikání a boji s eet.

  • Kde takový pokladní systém seženu? Jedním etalonem na trhu je společnost ALPS, která dodává již 25 let pokladní systémy a vdnešní době registrační pokladny.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit