Nemá vaše obec dostatek financí?

Chybí vaší obci peníze na stavbu nových silnic, na stavbu nového veřejného osvětlení nebo na obecní rozhlas? Způsobů jak získat peníze je mnoho, ale ne zcela všechny vždy vyjdou a některé jsou i velice náročné na uskutečnění.

radar

 

Je tu ale jeden velice známý způsob a tím jsou dotace pro obce. Naštěstí žijeme v době, kdy Evprovská unie dotuje téměř vše, co považují za prospěšné. Díky dotacím můžete získat až 85% požadované částky na informační zařízení pro obce a města. 

Dotace na rozhlas

Pro obce je tu možnost zažádat o dotace na obecní rozhlas. Nepřetržitá komunikace s občany je velice klíčová. Díky rozhlasu se občané včas dozví náhlé změny či požární hlášení. Velikou výhodou rozhlasu je, že se sdělení dostane i do míst, kde není optimální mobilní signál a dostane se i k občanům, kteří si nerozumí s moderními technologiemi. Díky dotaci na rozhlas můžete získat až 70% požadované částky.

Dotace na veřejné osvětlení

Dotace na pořízení nového LED veřejného osvětlení pro obce a města nebo na rekonstrukci stávajícího veřejného osvětlení. Dotaci je možné čerpat na nové úsporné světelné body, výměnu nosných konstrukcí a výměnu kabelů. Zde můžete maximálně získat 50% z požadované částky anebo max. 2 000 000 Kč.

Dotace na radary

Radary napomáhají ke zvýšení bezpečnosti, plynulosti dopravy nebo na opatření ke zpřístupňování dopravy osobám s omezenou schopností pohybu. Zde je maximální výše dotace je 85 % z celkových uznatelných nákladů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit