Pokud hledáte na Internetu: “nejlepší ”, tento článek je pro vás

Doba v karanténě je těžká a pokud tohle heslo ("advokáti Praha") momentálně vyhledáváte, znamená to nejspíše, že se vám daří o to hůř. Máme pro vás pár tipů jak zvládat karanténu během těžkých chvil v rodině i v práci.

Jste zrovna nemocní, nebo máte slabý imunitní systém, ale váš nadřízený vám vyhrožuje, že vás vyhodí když zůstanete doma? Nebo vás nechává doma ale nemůže si dovolit vás platit? V tomto případě možná máte šanci vyhrát soudní boj s vaší firmou.
Nemůžeme mluvit za všechny případy, protože jsou každé jiné, ale můžeme vás podpořit v následujícím: Představte si situaci, do které jste se ve firmě dostali a sice vám nepřijde fér, ale nepřijde vám příliš špatná, jste na to už totiž zvyklí. Když se ale svěříte někomu ve svém okolí, kouká na vás s otevřenou pusou a radí vám abyste svou firmu soudili. Vy ale ovšem nemáte nic takového v plánu.

Pokud se tato situace opakuje, stojí za to poradit se s advokátem, který se zaměřuje na vztahy mezi zaměstnanci a zaměstnavateli. Když už nic jiného, může vám poradit jak se příště do situace nedostat hlouběji do problémů a vy budete lépe připraveni vrátit se do pracovního prostředí.

Nezapomeňte kromě přípravy s advokátem myslet na své zdraví, a to jak fyzické, tak psychické a dopřejte si dostatek aktivního odpočinku během celostátní karantény. Cvičte doma, užijte si rodinu a přečtěte si knihu, kterou máte již rok rozečtenou.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit