Chystáte se na párty? Vezměte sebou party reproduktory!

Tanec na pláži, párty na lodi, posezení v parku? Hudba bude skvělým doladěním atmosféry těchto skvělých letních aktivit. Není divu, že otázka, jak zvolit party reproduktory, je nejčastější otázkou v létě. Nabídka je skutečně pestrá a vybrat si ten pravý reproduktor není nic jednoduchého.

Výsledek obrázku pro party reproduktory

 


U přenosných party reproduktorů je největší výhodou jejich mobilita. Na trhu najdete přenosné reproduktory vybavené vlastní baterií nebo napájené kabelem USB nebo sítí. Během mnoha outdoorových akcí se ukážou jako dobré řešení. Při nákupu reproduktoru byste měli věnovat pozornost tomu, jak dlouho jsou schopni pracovat, aniž byste je museli nabíjet.


Podle čeho vybírat party reproduktory


Síla decibelů


Velmi důležitý parametr pro party reproduktory, proto jej dáváme hned na začátku. Čím vyšší je výkon, tím hlasitěji lze přehrávat hudbu - některé modely přesahují 50 W. Bohužel tento faktor často jde ruku v ruce s velikostí zařízení - kompaktní modely mají v tomto ohledu obvykle méně možností.


Napájení venku či doma?


Pokud budete reproduktor Bluetooth neboli party reproduktory používat hlavně u vás doma nebo na pozemku, můžete si vybrat standardní model napájený ze sítě. Jediné, co musíte udělat, je mít zásuvku někde poblíž. Sníte o párty na pláži nebo v parku? Potřebujete zařízení s nabíjením baterie. Čím větší je kapacita baterie, tím déle si budete užívat hudbu - to nejlepší poskytuje až několik hodin přehrávání.


Čistota zvuku


Úroveň zkreslení, je uvedena v procentech. Čím nižší je, tím lepší vybavení si pořizujeme. Reproduktor Bluetooth je vhodné otestovat v obchodě (pokud je to možné) a nebo si projděte recenze na konkrétní model na internetu.


Při nákupu si ověřte výrobce


I sebedražší party reproduktory nemusí správně plnit svůj účel, pokud nemají ty správné parametry. Proto se při nákupu nezaměřujte jen na značku. Kvalitní modely najdete i u méně známého výrobce.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit