České dluhopisy: Jaké firmy emitují dluhopisy?

Napsal Rudolf Pichlík. Posted in Investice.

Zajímáte se o české dluhopisy, ale nemáte přehled o emitentech, kteří na trhu působí? Zajímavý přehled emitentů a firemních dluhopisů nabízí web České dluhopisy. Některé z eminentů jsme se rozhodli vám přiblížit.

money-cash-banking-financial-investment-wealth-PTLJ57J-min 1

Firem, které své dluhopisy nabízejí, je opravdu mnoho, proto jsme vybrali pár, které vám přiblížíme:

  •        Soyka
  •        Future farming
  •        GR NANO PROGRAM s. r. o.
  •        IVORY group
  •        ANILO DRINKS

Soyka

Kromě toho, že Soyka nabízí svůj firemní dluhopis, může se pyšnit svými výrobky. Jak už z názvu firmy vyplývá zabývají se sójou. Dělají kvalitní a chutné náhrady mléčných výrobků, které potěší jak vegany, tak masožravce. V jejich produktech rozhodně konzervanty nenajdete.

Future farming

Ekologicky zaměřená firma Future farming dbá především na kvalitu a minimální dopad na životní prostředí. Nabízejí jak prodej potravin, tak i samotný systém pro pěstovaní plodin a chov ryb v jednom – aquaponie. Pomohou vám tedy i s řešením zahrady.

GR NANO PROGRAM s. r. o.

Jedná se o dceřinou společnost pod Logika Ralsko s. r. o. Matčina společnost se zaměřuje na likvidaci odpadu. Ze zpracovaných plastů získávají uhlík, který právě firma GR NANO PROGRAM s. r. o. dále zpracovává pod vedením Dr. Šarocha. Získali patent na svůj vynález, který se také týká způsobu ukotvení uhlíkových nanočástic.

IVORY group

Dodavatel tepelné energie, který vás svojí profesionalitou ohromí. Nabízí komplexní služby, takže zařídí váš projekt od začátku až do konce. Určitě vás překvapí, že potřebné teplárenské technologie financují z vlastních zdrojů, takže vaše peněženka může být bez obav. Celou dodávku budou mít v hledáčku, nabízí slušný a profesionální servis jako bonus.

ANILO DRINKS

Výrobci jedinečných nápojů se zajímavými chuťovými kombinacemi a obalovým designem. I takto se dá nazvat firma ANILO DRINKS, jeden z českých emitentů. Nabízí k tomu i mnoho zajímavých služeb – třeba drinky pro váš firemní večírek. Nabízí toho mnohem více, a dokonce mají důvěru mnoha značek jako například MTV UP.