Garáž jako investice

Napsal Rudolf Pichlík. Posted in Investice.

Možná jste si přečetli nadpis a jste úplně zmatení z toho, co jsme tím vlastně mysleli.A mysleli jsme tím přesně to, co jsme napsali. Garáž není jen místo na zaparkování auta. Do určité míry je to také dobrá investice. Chcete vědět víc?

 

 Způsobů, jakými vám může garáž do budoucna vydělat, je celá řada. Ten nejvýdělečnější je ale rozhodně pronájem pro různé účely. Pronájem se vyplací téměř u jakékoliv nemovitosti. Jen si vezměte, kolik lidí kupuje byty jen proto, aby je mohl v budoucnu pronajímat. V dobré lokaci si takovým pronájmem můžete pěkně vydělat. V poslední době se také zvyšuje oblíbenost pronájmu garáží. 

Pro parkování

Většina lidí využivá pronajatou garáž k tomu, aby v ní zaparkovali svého miláčka. Takové řešení se lidem určitě vyplatí. Je to mnohem lepší, než dlouhodobě parkovat na veřejném parkovišti, hlavně pokud máte nějaké dražší auto, nebo pokud v něm převážíte spoustu zavazadel (slyšeli jsme o případu, kdy byli zloději schopni probít okno u auta jenom proto, že na sedačce viděli igelitovou tašku..která byla mimochodem prázdná). 

Pro úschovu věcí

Možná se do vašeho města stěhuje někdo nový a potřebuje nějakou dobu místo, kam může schovat všechen svůj nábytek, než jej postupně přesune do nového hnízda. A garáž je pro tento účel ideální. Hodně místa, snadný přístup pro nakládání a další výhody. Nejedná se ale odlouhodobé řešení, což je důvod, proč jej mnoho lidí s volnou garáží nevyužívá.

Garáž jako bydlení?

Konec konců, proč ne. Pokud máte garáž hezkou a čistou s pořádně zajištěnými okny, můžete ji využít i jako pokoj k pronájmu, třeba v létě, kdy si vaši nájemci mohou otevřít garážová vrata a koukat třeba na západ slunce. 

garážová vrata Spedos

Pro to, abyste mohli svou garáž využít jako prostor k pronájmu, ale musíte splňovat několik věcí. ujistěte se, že je v dobrém stavu.  Sice jde pořád o garáž a nemusí být na sto procent vyčištěná, ale dvacet let staré oblečení a spotřebiče se vám tam válet nemusí. Také se ujistěte, že máte pořádně funkční garážová vrata Ostrava. Pokud ne, pomůže vám výroba garážových vrat od firmy Spedos.