Hypotéky i pro ty, kdo by je dříve nedostaly

Když se ohlížíte kde sehnat potřebné finance a zároveň ještě nemuset prokazovat příjmy, jistě vás osloví nabídky některých nebankovních firem. Ty tak vyplňují díru po půjčkách bankovních, kde vám s radostí při dotazu na prokazování otevřou dveře a vyvedou vás bez úspěchu.

Hypotéka bez prokazování příjmů vám ušetří čas

Prokazovat se příjmem může být pro někoho velice nepříjemnou chvilkou, ale taky v mnoha případech jediný způsob jak dosáhnout toho co potřebujete. Většinou se tato aktivita spojuje s poskytováním hypoték v bankách. V takovém případě nejste hned ztraceni, pokud vám ji odmítnout poskytnout.

Oddlužení nemovitosti - co očekávat?

Oddlužení nemovitosti - práva klienta

Úvěry je potřeba řešit s chladnou hlavou bez zbytečných emocí. Stejně tak by měl člověk postupovat, pokud potřebuje vyřídit oddlužení nemovitosti. Nikdy nelze stoprocentně zaručit, že vám bude hypotéka schválena. Přesto vyhledávejte instituce, ať bankovní nebo nebankovní, které vám při oddlužení nemovitosti zaručí následující:

- chtějte individuální přístup, ne "tabulkové" hodnoty
- informace o podmínkách předem, ne až při podpisu smlouvy
- převádět vlastnická práva není povinnost
- poplatky spojené s oddlužením nemovitosti jsou předem určeny a zapsány ve smlouvě

Hlavním účelem oddlužení nemovitosti je vyplácení nevýhodné hypotéky, u nebankovních společností bez zkoumání registru a příjmu.

S nebankovní hypotékou koupíte i nemovitost

nebankovní hypotéka

Chcete si koupit nový dm, rekonstruovat byt či si vybavit domácnost? Nebo si potřebujete pouze půjčit větší obnos peněz? Pokud jste s žádostí o hypotéku neuspěli v bance, nabízí se vám nebankovní hypotéka. Pojďme se podívat, jaké má nebankovní hypotéka podmínky a jaké jsou rozdíly oproti bankovní hypotéce.